Ważne informacje dla uczestników finału i ich opiekunów

Szanowni Finaliści, Szanowni Opiekunowie,

niniejszym informujemy, że finał konkursu WIPING12 zostanie rozegrany na Wydziale Informatyki ZUT w Szczecinie w godzinach popołudniowych 16 kwietnia 2024 (wtorek), a ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, stanowiące część dorocznej konferencji „r@bbit”, będzie mieć miejsce 17 kwietnia 2024 (środa) w godzinach przedpołudniowych. Zawodnikom i opiekunom przybywającym na finał spoza Szczecina zapewniamy bezpłatnie:

  • kolację 16 kwietnia
  • śniadanie 17 kwietnia
  • nocleg z 15 na 16 kwietnia oraz z 16 na 17 kwietnia w Domu Studenckim nr 1 ZUT

Z grupą zawodników z jednej szkoły może przybyć co najwyżej jeden opiekun. Dodatkowym osobom towarzyszącym zawodnikom postaramy się zapewnić nocleg, jednak z odpłatnością wg standardowych stawek domów studenckich ZUT i z pełną odpłatnością za posiłki — prosimy o wcześniejsze zgłoszenie takiej potrzeby.

Prosimy wszystkich uczestników spoza Szczecina o przesłanie na adres wiping@zut.edu.pl, najpóźniej do godziny 12:00 dnia 27 marca 2024 (środa), potwierdzenia udziału w finale z podaniem następujących informacji:

  • danych opiekuna, który będzie towarzyszył zawodnikowi/zawodnikom (imię, nazwisko, telefon, email) lub jawnego wskazania, że zawodnik przyjedzie bez opiekuna
  • swojego numeru telefonu (do wykorzystania wyłącznie w sytuacjach awaryjnych)
  • czy będą potrzebne dwa noclegi (15/16 i 16/17), czy tylko jeden (16/17)
  • czy kogoś obowiązuje specjalna dieta pokarmowa

Finalistów ze Szczecina prosimy o mailowe potwierdzenie swojego uczestnictwa także z podaniem numeru telefonu, najpóźniej do godziny 12:00 dnia 27 marca 2024 (środa).

Na wszystkie nadesłane potwierdzenia będziemy odpowiadać mailem zwrotnym.

Nienadesłanie potwierdzenia w podanym powyżej terminie będziemy nieodwołalnie traktować jako rezygnację z uczestnictwa w finale.