Dwunasta edycja konkursu WI PING została otwarta!

Z ogromną radością donosimy, że dziś w samo południe na stronie wiping.pl/zadania opublikowaliśmy pierwsze zadanie eliminacyjne 12. edycji konkursu WI PING, organizowanego przez Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, a adresowanego do młodzieży szkół ponadpodstawowych. Jeśli chcesz związać swoją przyszłość z branżą ICT, szukasz pracy, która będzie jednocześnie pasją, to zrób pierwszy krok i weź udział w naszym konkursie. Laureaci mają zapewnione miejsce w gronie studentów Wydziału Informatyki (pod warunkiem, że przystąpią do egzaminu maturalnego w obecnym lub przyszłym roku szkolnym).

Pierwszy etap, dostępny dla wszystkich zainteresowanych, będzie wymagał rozwiązania łącznie pięciu zadań, publikowanych tradycyjnie w poniedziałki, w samo południe. Kolejnych zadań spodziewajcie się w następujące dni:

  • 9 października 2023 r.
  • 16 października 2023 r.
  • 23 października 2023 r.
  • 30 października 2023 r.

Pamiętajcie, że na tym etapie na rozwiązanie wszystkich zadań macie czas do godziny 12:00 w piątek, 10 listopada — z uwagi na Uroczystość 1 listopada przesunęliśmy nieco datę zakończenia pierwszego etapu.

Aby wziąć udział w rozgrywce, należy  założyć konto na stronie naszego konkursu. Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem.

Zapraszamy do współzawodnictwa!

Wszelkich informacji o konkursie udziela Jacek Klimaszewski, jklimaszewski@zut.edu.pl.