Już niebawem start jedenastej edycji konkursu WI PING

Z ogromną radością donosimy, że już 3. października na stronie wiping.pl/zadania opublikujemy pierwsze zadanie eliminacyjne 11. edycji konkursu WI PING, organizowanego przez Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczeciniea adresowanego do młodzieży szkół ponadpodstawowych. Jeśli chcesz związać swoją przyszłość z branżą ICT, szukasz pracy, która będzie jednocześnie pasją, to zrób pierwszy krok i weź udział w naszym konkursie. Laureaci mają zapewnione miejsce w gronie studentów Wydziału Informatyki (pod warunkiem, że przystępują do egzaminu maturalnego w obecnym lub przyszłym roku szkolnym).

Pierwszy etap, dostępny dla wszystkich zainteresowanych, będzie wymagał rozwiązania łącznie pięciu zadań, publikowanych tradycyjnie w poniedziałki, w samo południe. Spodziewajcie się w ich następujące dni:

  1. 3 października 2022
  2. 10 października 2022
  3. 17 października 2022
  4. 24 października 2022
  5. 31 października 2022

Pamiętajcie, że na tym etapie na rozwiązanie wszystkich zadań macie czas do godziny 12:00 w czwartek, 10 listopada — z uwagi na Uroczystość 1 listopada przesunęliśmy nieco datę zakończenia pierwszego etapu.

Aby wziąć udział w rozgrywce, należy  założyć konto na stronie naszego konkursu. Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem.

Zapraszamy do współzawodnictwa!

Wszelkich informacji o konkursie udziela Jacek Klimaszewski, jklimaszewski@zut.edu.pl.