Ruszyła dziesiąta edycja konkursu!

Z wielką radością donosimy, że dziś o godzinie 12:00 opublikowaliśmy w sekcji ZADANIA pierwsze zadanie dziesiątej edycji konkursu WI PING, organizowanego przez Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, a adresowanego do młodzieży szkół ponadpodstawowych. Jeśli chcesz związać swoją przyszłość z branżą ICT, szukasz pracy, która będzie jednocześnie pasją, to zrób pierwszy krok i weź udział w naszym konkursie. Laureaci mają zapewnione miejsce w gronie studentów Wydziału Informatyki. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu. Wzór oświadczenia znajduje się pod tym odnośnikiem.

Pierwszy etap, dostępny dla wszystkich zainteresowanych, będzie wymagał rozwiązania łącznie pięciu zadań, publikowanych tradycyjnie w poniedziałki (z drobnym wyjątkiem), w samo południe. Spodziewajcie się ich w następujące dni:

  • 4 października,
  • 11 października,
  • 18 października,
  • 25 października,
  • 2 listopada.

Pamiętajcie, że na tym etapie na rozwiązanie wszystkich zadań macie czas do godziny 23:59 w środę, 10 listopada.

Aby brać udział w rozgrywce, należy założyć konto na stronie naszego konkursu, a następnie przesłać skan wypełnionego oświadczenia na skrzynkę e-mail konkursu. Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem.

Zapraszamy do współzawodnictwa!

Wszelkich informacji o konkursie udziela Jacek Klimaszewski.