Komunikat organizatorów konkursu PING

 1. Finał konkursu PING zostanie rozegrany 20 kwietnia 2013 roku (sobota) w godzinach od 10:00 do 18:30 (godzina zakończenia jest z oczywistych powodów orientacyjna).
 2. Dokładny harmonogram finałów oraz szczegółowe informacje dotyczące zakwaterowania opublikujemy w ciągu najbliższego tygodnia.
 3. Dla uczestników spoza Szczecina oraz jednego towarzyszącego im opiekuna zapewniamy i pokrywamy koszty noclegu z 19 na 20 kwietnia wraz z kolacją 19 kwietnia oraz śniadaniem 20 kwietnia. Wszystkim uczestnikom i opiekunom zapewniamy obiad w dniu 20 kwietnia. Osoby, które zechcą przenocować w Szczecinie do 21 kwietnia, proszone o wcześniejsze zasygnalizowanie tego faktu. Postaramy się przedłużyć Państwa rezerwację do tej daty, jednak zaznaczamy, że koszt dodatkowego noclegu pokrywacie Państwo sami.
 4. Prosimy macierzyste szkoły finalistów o nadesłanie drogą mailową na adres swernikowski@wi.zut.edu.pl najpóźniej do wtorku 9 kwietnia, do godz 12:00 (termin nieprzekraczalny!) potwierdzenia przybycia uczestników na finał. W mailu prosimy zawrzeć następujące informacje:
  – imiona i nazwiska finalistów deklarujących swoje przybycie,
  – imię i nazwisko oraz numer telefonu komórkowego ich opiekuna,
  – orientacyjną godzinę przyjazdu do Szczecina w dniu 19 kwietnia
  (osoby przyjeżdżające)
  – chęć (lub jej brak) skorzystania z noclegu z 20 na 21 kwietnia (j/w)
  Brak takiego potwierdzenia będziemy rozumieć jako rezygnację z uczestnictwa w finale konkursu PING.
 5. Finał składać się będzie z dwóch niezależnych rozgrywek: konkursu wiedzy teoretycznej (test jednokrotnego wyboru) oraz konkursu programistycznego (trzy zadania do rozwiązania z użyciem języków C/C++/C# w środowisku MS Visual Studio). O ostatecznym miejscu w finale decyduje łączna liczba punktów uzyskana w obu rozgrywkach.
 6. Wszelkich dodatkowych informacji udziela Sławomir Wernikowski, e-mail: swernikowski@wi.zut.edu.pl