Szósta edycja konkursu WIPING – rozstrzygnięta!

Z ogromną radością przekazujemy informację, że po przeprowadzeniu we wtorek 17 kwietnia rozgrywek finałowych i sprawdzeniu tego samego dnia prac naszych uczestników mogliśmy w środę 18 kwietnia uroczyście ogłosić wyniki, uświetniając tym samym ceremonię otwarcia konferencji r@bbit 2018. Nagrody i dyplomy wręczali p. dr hab. Bożena Śmiałkowska, prof. ZUT, prorektor ds. kształcenia oraz dr hab. inż. Jerzy Pejaś, dziekan Wydziału Informatyki wraz z przedstawicielami firm NCDC i Consileon, fundatorów nagród.

Mamy zaszczyt poinformować, że miejsce I, tytuł laureata oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Rektora ZUT, firmę Red-Sky, firmę NCDC i firmę Consileon zdobyła Anna Urbala z Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie.

Nie możemy w tym miejscu nie zauważyć, że jest to w historii naszego konkursu pierwszy (i mamy nadzieję, że nie ostatni)  przypadek, kiedy zwycięzcą zostaje przedstawicielka płci pięknej.

Miejsce II, tytuł laureata oraz nagrody rzeczowe ufundowana przez Rektora ZUT, firmę Red-Sky, firmę NCDC zdobył Daniel Lachowski z Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych im. prof. Maksymiliana Tytusa Hubera w Szczecinie.

Miejsce III, tytuł laureata oraz nagrody rzeczowe ufundowana przez Rektora ZUT i firmę Red-Sky zdobył Patryk Prewendowski z Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Wołowie.

Miejsce IV, tytuł laureata oraz nagrody rzeczowe ufundowana przez Rektora ZUT zdobył Jakub Walendowski z Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Bydgoszczy.

Miejsce V, tytuł laureata oraz nagrody rzeczowe ufundowana przez Rektora ZUT zdobył Mateusz Moruś z Zespołu Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu.

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniały pojedynek.

Dziękujemy również wszystkim sponsorom oraz ofiarodawcom nagród i upominków – Wasza hojność uświetniła nasz konkurs i uczyniła go wydarzeniem godnym i znaczącym.